RULO ÜRÜNLERDE KALİTENİN ADRESİ

 

Rulo Ürünlerde Kalitenin Adresi

Umur Basım olarak; 1988 yılından bu yana, basım sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğunuz ürünleri yüksek kalite ve uygun koşullar ile hizmetinize sunuyoruz. Sürekli zenginleştirdiğimiz ürün yelpazemizle, bugün 8 farklı ürün grubunu aynı çatı altında sizlere ulaştırıyoruz.

2002 yılında ürün grubumuza dahil olan rulo ürünler alanında yaptığımız yatırımlarla Türkiye’nin en büyük rulo üretim tesisini oluşturduk.

Elektrik, su, doğalgaz rulolarından yazar kasa rulosuna, POS/ATM rulolarından hesap makinesi rulolarına geniş ürün yelpazemizle baskılı/baskısız her türlü rulo ihtiyacınıza çözüm sunuyoruz.

Tüm iş süreçlerimizin parçası olan kaliteden hiçbir şekilde ödün vermiyor, üretim aşamasında birinci sınıf ham madde kullanıyoruz. Yetkili satıcısı olduğumuz, dünyanın önde gelen termal kağıt markası Köhler’in termal rulolarda 7 yıl silinmezlik garantisini sunuyoruz.

Teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek makine parkımızı son teknolojiye sahip ürünlerle büyütüyoruz. 120.000 metrekarelik üretim, hizmet ve depolama alanına sahip modern tesisimizde, rulo ürünler üretimini 8 renge kadar baskı yapabilen makineler ile gerçekleştiriyoruz. Makine parkurumuzda 6 adet kesim makinesi ve kesimle birlikte baskı yapabilme imkanı sağlayan 3 adet ambalajlama makinesi bulunuyor. Isıya duyarlı termal rulolarda istenildiği takdirde arka baskı yapabiliyoruz.

Yüksek üretim kapasitemiz ile çok renkli, hızlı ve istenilen çeşitlilikte üretim gücüne sahibiz. Sadece standart ölçülerde değil, 2 cm’den 140 cm aralığında özel ebatlarda baskılı/baskısız ürünler üretiyoruz. 9” gibi ara boylarda dahi baskılı çalışma yapılabiliyoruz.

Tüm müşterilerimize istenilen metrajlarda tam sarım garantisi sunuyoruz.